Kladivo vrtací AKU RHS20-18BL BODY
Kód produktu: S-97327
K objednáníZákladní jednotka: ks
ks
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži
Popis produktu
Během renovačních prací bude rotační kladivo RHS20-18BL nenahraditelné.
Je určen k provádění dokončovacích a montážních prací v místech, kde je obtížný přístup.
Napájení nástroje je zajištěno baterií 4 Ah, která umožňuje vrtání a funkčnost příklepu.
Vrtací kladivo podpírá vrtačky a dláta vybavená sklíčidlem SDS Plus.
Má regulaci rychlosti na spínači, stejně jako funkci změny směru otáčení.
Dodávané příslušenství: přídavná rukojeť, omezovač hloubky
Baterii je nutné koupit samostatně.
Technické údaje
Jmenovité napětí20V
Typ baterieLi-ion S-Volt
Počet otáček bez zatížení0 -1400 ot./min
Počet úderů0 - 4500 ud./min
Typ sklíčidlaSDS Plus
Rázová energie2,3 J
 beton 18 mm
Kapacita vrtání:ocel 13 mm
 dřevo 40 mm