Nabídka produktů

Prezentační a instalační videa

Automatické těsnění dveří

Prezentační videa

Vysouvací vnitřní kolejnice
Středem zájmu je vysouvací vnitřní kolejnice a všechny výhody, které s ní souvisí.
Video podrobně vysvětluje, jak správně vysunout a zasunout kolejnici,
aníž by se poškodilo těsnění.


Výhody padacího těsnění
Utěsněné dveře pro větší pohodlí. Instalace automatického padacího těsnění je vždy dobrý nápad, protože znatelně zvyšuje komfort bydlení. Jeho použití nabízí spolehlivou ochranu před hlukem a zvuky, prachem, špínou a nepříjemným průvanem.


Zastavte průvan a ušetřete energii
V době rostoucích cen paliva/energií a rostoucích obav ze změny klimatu je čas přemýšlet o způsobech, jak zabránit tomu, aby teplo, energie a peníze mizely dveřmi. Výzkumy ukazují, že průměrný dům. Výzkum ukazuje, že průměrný dům ztrácí 15 % tepla dveřmi, takže utěsněním dveří pomocí padacího těsnění a těsnění kolem zárubní dramaticky sníží tyto tepelné ztráty a zlepší tepelnou účinnost jakékoli nemovitosti.


Schall-Ex® L-8/30 WS
řešení athmer pro vysoce zvukově izolační dvoufalcové dveře a zapuštěné dveře s dodatečnou polodrážkou s velikostí drážky pouze 8 x 30 mm.


Pivot L-15
Kyvné pivotové dveře bez zárubní se většinou používají v prestižních kancelářích a budovách i v soukromých domech. Architekti je používají jako elegantní řešení pro velké, těžké dveře nebo jako alternativu k systémům mobilních dělících stěn.


Rundumdicht M-12 - celobovodové těsění
Posuvné dveře ze dřeva, kovu a skla až do velikosti 2 000 x 3 000 mm, které se pohybují před stěnou, lze se systémem Universal M-12 utěsnit ze čtyř stran, aniž by to ovlivnilo vzhled.


Stadi s časovým zpožděním
Aby se zabránilo nárůstu tlaku při zavírání dveří, jsou k dispozici vybrané modely Stadi s mechanismem, který zpožďuje spouštění těsnění.


Schall-Ex®
Schall-Ex® je klasické těsnění dveří. Díky posuvné spouštíři, která je nastavitelná bez použití nářadí, se šetří čas při montáži.


Stadi
Ať už jsou na těsnění kladeny jakékoli požadavky, Stadi je splňuje. Nejnovější verze sortimentu těsnění Athmer pro kovové a systémové dveře z PVC, oceli nebo hliníku je tak všestranná a přizpůsobivá, že pokrývá širokou škálu aplikací.


Nadi®
Nadi® je vhodný pro dodatečnou montáž a zlepšuje hodnoty zvukové izolace. Kromě toho modernizuje stávající protipožární dveře na kouřotěsné.

Instalační videa

Schall-Ex® - Montážní video
Novou generaci těsnění lze také instalovat mnohem rychleji, a tím i hospodárněji. Díky standardní posuvné spoušti, kterou lze nastavit bez použití nářadí, již není třeba investovat čas do připevnění ochranné přítlačné desky - a to ani u lakovaných dřevěných rámů.

Schall-Ex® FS - Montážní video
Naše řada těsnění, která lze namontovat dodatečně, byla vyvinuta pro použití na stávajících dveřích. Elegantní, stylový design a skryté upevňovací body pomáhají zachovat estetiku dveří tam, kde nelze instalovat zcela skryté padací těsnění. Jejich hlavním účelem je vytvořit účinnou bariéru proti přenosu zvuku na prahu, stejně jako proti kouři, vzduchu, světlu, špíně, prachu, hmyzu a pachům.


Jak správně zkrátit - návodNadi® LM - Montážní video
Sada pro montáž ostění. Srdcem Nadi® je pružinové těsnění. Tímto způsobem systém zajišťuje, že se dveře vždy pevně zavřou - i když jsou dveře tepelně zdeformované.Nadi® FM - Montážní video
Sada pro zapuštěnou montáž. Nadi splňuje požadavky normy DIN 18095 a nové evropské normy EN 1634 pro použití jako dodatečná ochrana proti kouři® pro stávající protipožární dveře.

Athmer Fingerschutz® - ochrana prstů

Ochrany systém na straně pantů BR⁺
Nový ochranný systém na straně pantů BR⁺ je produkt pro různé aplikace na bezfalcových dveřích s válečkovými panty. Modulární systém s průměrem pantů od 15 do 22 mm umožňuje spolehlivou ochranu mezery mezi dveřním křídlem a zárubní pro následující aplikace: dřevěné protipožární dveře, dřevohliníkové dveře, hliníkové profilové dveře, ocelové profilové dveře a ocelové multifunkční dveře. Díky patentovanému výškovému nastavení jsou profily variabilní a plynule nastavitelné, takže není nutné žádné nákladné podložení.


NR-32 UniSafe®
Každý den dochází ke zbytečným nehodám u dveří, které nejsou dostatečně zajištěny. Se systémy ochrany prstů Athmer lze účinně zabránit přiskřípnutí prstů mezi dveřním křídlem a rámem.


BR⁺ - Montážní video
Modulární systém pro bezfalcové dveře s válečkovými panty. Produkt pro širokou škálu aplikací. Snadná instalace!


NR-32® Montáž na profilové dveře s protinárazovými tyčemi
NR-32 UniSafe® lze bez problémů vyháknout a namontovat na dveře s protinárazovými tyčemi. Díky nastavitelným ochranným krytkám pro zakrytí hran splňuje prémiový systém nejvyšší standardy designu a hygieny.


NR-32 UniSafe® - montážní video
Díky naší nové ekologické montážní pomůcce je montáž ochranného profilu NR-32 UniSafe® ještě rychlejší a jednodušší. S montážní pomůckou máte nejen po ruce příslušné upevňovací šrouby, ale slouží také jako zarážka pro vyrovnání rolety s dveřmi a rámem. To vše bez předchozího měření a značení!NR-32 UniSafe® - dřevěné dveře
Bezpečná instalace NR-32 UniSafe® na dřevěné dveře je vysvětlena jednoduše v několika krocích. Díky nové montážní pomůcce je nyní montáž rolety ještě rychlejší!NR-32 UniSafe® - hliníkové systémové dveře
Bezpečná instalace NR-32 UniSafe® na systémové dveře vysvětlena jen v několika krocích. Kromě toho je možné přizpůsobení stávajícím hardwarovým systémům, jako je tlačná tyč, dotyková tyč, držák ochrany proti nárazu atd., což poskytuje výrobci větší flexibilitu na místě. Přídržný profil je k tomu standardně vybaven a lze jej jednoduše řezat.


BA-28⁺- montážní video
BA-28⁺ je ochranný profil na straně pantů na hliníkových dveřích. Je vhodný pro zajištění sekundární zavírací hrany na straně pantů.BU-K⁺ - montážní video
Přizpůsobená geometrie profilu a nastavitelný 2D upevňovací prvek zajišťují snadnou montáž/demontáž. Je možné i přestavení a nabízí tak ideální ochranu dveří na straně pantů.

Hledáme, kde můžeme, ale nic nenacházíme. Zkuste prosím jinou kategorii.

Nabízíme produkty renomovaných značek

  • IRWIN®
  • STALCO
  • Helko
  • Viking Arm
  • Bernzomatic
  • Express
  • KEMPER
  • Athmer
  • Frits Jurgens
  • Croso