Vysokotlaký čistič 4800W HPC200G-CRT benzínová
  • Akce
  • Novinka
-11 %Vysokotlaký čistič 4800W HPC200G-CRT benzínová
Kód produktu: S059498909
K objednáníZákladní jednotka: ks
ks
Zeptejte se nás
Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži
Popis produktu
◾čtyřtaktní spalovací motor Loncin o objemu 196 cm³
◾mosazné třípístové čerpadlo s klikovým hřídelem
◾píst s keramickým povlakem
◾dvojitá konstrukce vodního těsnění
◾ventil pro regulaci tlaku
◾ochrana proti přehřátí
◾funkce samonasávání
◾háček na hadici
◾pneumatická kola
◾transportní vozík
◾vysokotlaká hadice: 12 m
◾jmenovitý tlak: 150 bar (15 MPa)
◾maximální tlak: 200 bar (20 MPa)